Zpět na aktuality

Pořadatelé ISSS v rámci mezinárodní spolupráce navštívili Zakarpatskou oblast na Ukrajině

Zástupci organizačního týmu konference ISSS se ve dnech 21. až 23. srpna 2023 zúčastnili jako hosté Kraje Vysočina reprezentativní cesty do Užhorodu a jeho okolí. Návštěva Zakarpatské oblasti proběhla v rámci regionálního partnerství mezi Krajem Vysočina, statutárním městem Jihlava a Zakarpatskou oblastí.

„Kraj Vysočina, tradiční spolupořadatel konference ISSS, je i dlouholetým partnerem ukrajinské Zakarpatské oblasti a v letošním roce jsme i díky tomu mohli v rámci ISSS přivítat předsedu její samosprávné rady, pana Vladimira Čubirka,“ říká Vojtěch Dvořáček, programový ředitel konference ISSS a účastník reprezentativního výjezdu.

Na reciproční návštěvě došlo mimo jiné i na diskusi ohledně dalšího rozvoje spolupráce v rámci pořadatelství, zajímavá „mezinárodní“ témata pro program příštího ročníku i možnosti partnerství mezi městy účastnícími se ISSS a městy Zakarpatské oblasti.

„Cesta, byť krátká, totiž přinesla i seznámení s několika velmi zajímavými ukrajinskými osobnostmi v oblastech eGovernmentu a eTurismu, které se, jak věříme, podaří v budoucnosti získat i pro vystoupení v rámci mezinárodní části konference,“ dodává Dvořáček.

Generální partner

Česká spořitelna, a. s.

Hlavní partneři

Asseco Central Europe, a. s. CETIN Cisco Systems, s.r.o. Česká pošta Eviden ICZ, a. s. Microsoft Vita software s.r.o.

Ve spolupráci

Hradec Králové Kraj Vysočina Královéhradecký kraj Triada, spol. s r. o.