Vyhledat vystavovatelskou firmu

Allium, s.r.o.

Allium, s.r.o.

www.allium.cz

1. patro Stánek č. 35

O společnosti

Allium dodává systémy pro správu dokumentů (DMS) a spisovou službu, včetně řešení pro řízení agend založené na platformě Microsoft SharePoint. Jako certifikovaný partner společnosti Microsoft poskytuje také informační systémy kategorie ERP a CRM, nástroje pro Business Intelligence, e-commerce řešení a další.

Aricoma

Aricoma

www.aricoma.com

1. patro Stánek č. 37

O společnosti

Jsme poskytovatelem široké škály end-to-end služeb a IT řešení, která pomáhají komerčním firmám růst a veřejnému sektoru poskytovat efektivnější služby. Rozumíme jak technologiím, tak i komplexnímu legislativnímu rámci, jsme spolehlivým a dynamickým partnerem při digitalizaci procesů a řešení IT potřeb pro velké spektrum organizací.

Asseco Solutions, a. s.

Asseco Solutions, a. s.

www.helios.eu

1. patro Stánek č. 22

O společnosti

Společnost Asseco Solutions, a.s. je největším producentem podnikových informačních systémů na českém a slovenském trhu. Zabývá se vývojem, implementací a podporou specializovaných systémů pro organizace všech velikostí v nejrůznějších oblastech jejich působení. Produktové portfolio nabízí řešení pro organizace zabývající se výrobou, obchodem či službami, přes produkty pro oblast veřejné správy. Koncem roku 2022 se portfolio rozšířilo o služby v oblasti docházkových systémů, systémů pro plánování lidských zdrojů, přístupových a stravovacích systémů společnosti ANeT-Advanced Network Technology.

ATS – TELCOM PRAHA a.s.

ATS – TELCOM PRAHA a.s.

www.atstelcom.cz

1. patro Stánek č. 20

O společnosti

Společnost ATS-TELCOM PRAHA a.s. vznikla v roce 1995 jako ryze česká společnost zabývající se instalací rozsáhlých privátních komunikačních sítí Ministerstva obrany a Ministerstva vnitra ČR. Od roku 2003 se kompetence rozšiřují na zabezpečené (šifrované) komunikace, které se v dalších letech rozšiřují do oblasti kybernetické bezpečnosti. Společnost se zabývá dodávkami komplexních řešení, která zahrnují návrh, plánování, instalaci, údržbu a technickou podporu dodaných řešení.

AV MEDIA SYSTEMS, a.s.

AV MEDIA SYSTEMS, a.s.

www.avmedia.cz

1. patro Stánek č. 2

O společnosti

Značka AV MEDIA úspěšně působí na trhu audiovizuálních technologií již 30 let. Veškeré aktivity spojené s dodávkou technologických řešení pro pořadatele konferencí, kongresy, show a podobných akcí jsou zajišťovány společností AV MEDIA EVENTS, a.s. Realizaci integračních AV řešení pro zákazníky z oblasti školství, veřejné správy, kultury a komerční sféry zajišťuje společnost AV MEDIA SYSTEMS, a.s.

AVERIA LTD – org. složka

AVERIA LTD – org. složka

Přízemí Stánek č. 45
Axians Czech Republic s.r.o.

Axians Czech Republic s.r.o.

www.axians.cz

1. patro Stánek č. 17

O společnosti

Společnost Axians Czech Republic s.r.o. (dříve S&T CZ), od prosince 2022 součástí nadnárodní skupiny VINCI Energies, je jedním z největších systémových integrátorů v České republice. Společnost patří mezi ověřené a spolehlivé dodavatele IT řešení a služeb. Svou činnost zahájila již v roce 1993. Axians nabízí kompletní řešení z oblasti datových center, síťové infrastruktury, bezpečnostních a podnikových systémů, včetně spisové služby. Zaměřuje se na sektor veřejné správy, finanční instituce a soukromý sektor. Mezi klíčové zákazníky patří např. MPSV, MMR, MO a MŽP, NKÚ, NBÚ, Plzeňský kraj, Karlovarský kraj aj. Značku Axians v Česku reprezentují dvě firmy, Axians Czech Republic s.r.o. a také Axians ICT, CZ s.r.o. Díky tomu Axians využívá vzájemné synergie a dohromady disponuje týmem více než 400 odborníků, přičemž působí v 5 pobočkách a 6 servisních střediscích po celé ČR.

MojeID

MojeID

www.mojeid.cz

Přízemí Stánek č. 51

O společnosti

MojeID je služba pro elektronickou identifikaci. Její uživatelé mohou propojit svůj účet s Národním bodem pro identifikaci a autentizaci (NIA), získat tak Identitu občana a přihlašovat se k online službám veřejné správy. MojeID získalo akreditaci Ministerstva vnitra na úroveň záruky „vysoká“, což znamená, že bezpečnější prostředek pro elektronickou identifikaci v České republice neexistuje. Službu provozuje sdružení CZ.NIC, které mimo jiné zajišťuje provoz a rozvoj české národní domény .CZ.

Česká spořitelna, a.s.

Česká spořitelna, a.s.

www.csas.cz

1. patro Stánek č. 25

O společnosti

Česká spořitelna je moderní banka orientovaná jak na drobné klienty, tak i na malé a střední firmy, velké korporace, a také na města a obce. Nezastupitelnou roli hraje také v poskytování služeb v oblasti finančních trhů.

Český telekomunikační úřad

Český telekomunikační úřad

www.ctu.cz

Přízemí Stánek č. 41

O společnosti

Český telekomunikační úřad je ústřední správní úřad České republiky pro výkon státní správy ve věcech stanovených zákonem, včetně regulace trhu a stanovování podmínek pro podnikání v oblasti elektronických komunikací a poštovních služeb.

Český úřad zeměměřický a katastrální

Český úřad zeměměřický a katastrální

www.cuzk.cz

1. patro Stánek č. 1

O společnosti

Orgány státní správy zeměměřictví a katastru nemovitostí řízené ČÚZK zajišťují mimo jiné státní správu v oblasti evidence nemovitostí a věcných práv k nim.

Data Protection Delivery Center, s.r.o.

Data Protection Delivery Center, s.r.o.

www.dpdc.cz

1. patro Stánek č. 12

O společnosti

DPDC je přední IT firma se specializací na poskytování komplexních služeb v oblasti ochrany dat a dodávky bezpečnostních řešení. S dlouholetými zkušenostmi ve výstavbě datových center nabízí nejen špičková technologická řešení, ale i strategickou podporu, která pomáhá klientům dosáhnout jejich obchodních cílů. Za svoji přednost považuje schopnost navrhovat a implementovat hybridní datová centra, která kombinují výhody on-premise infrastruktury s cloudovými službami, což zajišťuje flexibilitu, škálovatelnost a optimalizaci nákladů se zachováním bezpečnosti na prvním místě.

Datlab s.r.o.

Datlab s.r.o.

datlab.eu

1. patro Stánek č. 36

O společnosti

Datlab je česká firma specializující se na získávání, zpracování a analýzu dat. Primárně se soustředíme na sektor veřejných zakázek. Díky unikátní symbióze technologického a ekonomického know-how mají naše výstupy špičkovou kvalitu.

DATRON, a. s.

DATRON, a. s.

www.datron.cz

1. patro Stánek č. 9

O společnosti

DATRON a.s. zajišťuje roli zkušeného systémového integrátora IT. Vlastní vývoj se specializuje na produkty umožňující el. komunikace s občany (Portál občana, formuláře), zjednodušení administrativy od digitalizace procesů Rady/Zastupitelstva až po interní řešení Analýzy rizik, Help desk, nebo Portál úředníka (intranet). I díky NIS2 se zásadním tématem, nejen v IT, nyní stává kybernetická bezpečnost. Přinášíme služby, které vám pomohou v oblasti managementu rizik, auditu současného stavu, návrhu i provedení činností vedoucí ke zlepšení bezpečnosti ve Vašem prostředí a dle vašich potřeb.

Dawiso s.r.o.

Dawiso s.r.o.

www.dawiso.com

Přízemí Stánek č. 42

O společnosti

Dawiso zprostředkovává data v organizaci a zpřístupňuje je všem. Zároveň zajišťuje jejich zodpovědné užívání pro podporu datově řízených rozhodnutí. Funguje jako digitální knihovna pro informace o vašich datech (typ, vlastník, k čemu se vztahují..). Usnadňuje tak vyhledávání a pochopení konkrétních datových souborů. Pro státní správu je správa dat a metadat klíčová z hlediska transparentnosti. Zodpovědné nakládání s daty zajišťují jasné pokyny a kontroly přístupu. Dobře spravovaná data podporují informovaná rozhodnutí na základě přesných informací, čímž se zvyšuje efektivita a snižují náklady.

Digitální a informační agentura

Digitální a informační agentura

www.dia.gov.cz

1. patro Stánek č. 10

O společnosti

Digitální a informační agentura je nově vzniklý ústřední správní úřad, který má za úkol sjednotit digitální transformaci veřejné správy, zlepšit poskytované služby občanům a posunout digitální úroveň České republiky. Pracuje na úspěšných projektech jako je aplikace eDoklady, nový Portál občana, podílí se na Evropské digitální peněžence či zákonu o správě dat. Koordinuje také naplňování zákona o právu na digitální služby a spolupracuje s dalšími rezorty, kterým pomáhá s jejich digitálními produkty.

dolphin consulting a.s.

dolphin consulting a.s.

Přízemí Stánek č. 50
EPSON Europe B.V.

EPSON Europe B.V.

www.epson.cz

1. patro Stánek č. 31

O společnosti

Společnost Epson je globální technologický lídr, který poskytuje inovativní řešení pro kanceláře, domácnosti, obchodní podniky i průmyslové provozy. Epson nabízí široký sortiment produktů od inkoustových tiskáren, tiskových systémů a projektorů až po průmyslové roboty, chytré brýle a snímací systémy a využívá originální kompaktní, úsporné a vysoce přesné technologie.

PODPISOVNA

PODPISOVNA

www.podpisovna.cz

Přízemí Stánek č. 52

O společnosti

Podpisovna je webová aplikace pro podpisy dokumentů, vytváření online formulářů, hlasování a anonymní volby. Bezpečně ověřuje totožnost všech podepisujících stran i hlasujících pomocí MojeID, Bank iD (bankovní identita) nebo Identity občana. Její ovládání, zadávání jednotlivých situací, případů i tvorbu formulářů zvládne i uživatel, který se s online službami tohoto typu setkává poprvé. Díky ověřování identity prostřednictvím státem regulovaných poskytovatelů identit vytváří vysokou míru důvěry a bezpečnosti online služeb, které nabízí.

Fujitsu Technology Solutions, s.r.o.

Fujitsu Technology Solutions, s.r.o.

www.fujitsu.com

Přízemí Stánek č. 44

O společnosti

Fujitsu je přední technologická společnost nabízející široké portfolio produktů a služeb, od datacenter, až po umělou inteligenci. Zákazníci Fujitsu se spoléhají na inovace s vysokou přidanou hodnotou více než 80 let. Od podnikových systémů přes ukládání dat až po bezpečnostní řešení, Fujitsu přináší optimální řešení pro různé scénáře a udává trendy v digitální transformaci.

GEPRO  spol.s r.o.

GEPRO spol.s r.o.

www.gepro.cz

1. patro Stánek č. 3

O společnosti

Společnost GEPRO poskytuje širokou škálu geoinformačních služeb, mezi které patří vývoj a implementace GIS systémů MISYS a Geoportálu GEPRO pro potřeby veřejné správy. GEPRO také ve spolupráci s firmou EuroGV vyvíjí a nasazuje BIM systém MISYS-SPRÁVA BUDOV, jenž je určen pro efektivní řízení a správu budov. Kromě poskytování těchto technologií GEPRO zajišťuje plnění všech povinností, které se týkají obcí a městv oblasti přípravy a tvorby DTM ČR.

Počítačová škola GOPAS

Počítačová škola GOPAS

www.gopas.cz

1. patro Stánek č. 6

O společnosti

Počítačová škola GOPAS je největším poskytovatelem školení v oblasti informačních technologií na českém i slovenském trhu. GOPAS nabízí velké množství kurzů v oblasti programování, IT bezpečnosti nebo databází, ale i základních kurzů jako jsou např kurzy řady MS Office a to i v ONLINE podobě. I přesto, že působí na poměrně malém trhu, patří GOPAS k jedněm z největších poskytovatelů IT školení v Evropě. Další webové stránky: www.skola.cz

GORDIC spol. s r.o.

GORDIC spol. s r.o.

www.gordic.cz

1. patro Stánek č. 26

O společnosti

V činnosti společnosti Gordic se protíná oblast informačních systémů, kybernetické bezpečnosti a internetu věcí. Zaměřuje se na dodávku elektronické spisové služby a nástrojů pro řešení ekonomických a personálních agend s důrazem na kvalitu a bezpečnost. Je předním IT dodavatelem pro veřejný sektor s více než 30letou tradicí. Informační systém GINIS od firmy Gordic používají pro každodenní administrativu tisíce zaměstnanců ministerstev, krajů, obcí a dalších organizací. Gordic nabízí řešení i pro školy, které budou povinny vést spisovou službu v elektronickém systému spisové služby (eSSL).

ICZ a.s.

ICZ a.s.

iczgroup.com

1. patro Stánek č. 24

O společnosti

ICZ a.s. – významný dodavatel informačních technologií, poskytuje služby od konzultací přes dodávky inform. systémů. ICZ vyvíjí aplikační SW, technologie pro bezpečnost a infrastrukturu zejména pro veř. správu a samosprávu, zdravotnictví, obranu, logistiku a bankovnictví. Pro veř. správu a samosprávu je ICZ významným partnerem pro digitalizaci a egovernment. Zajišťuje IT řešení a unikátní postupy při zpracování rozsáhlých procesních celorepublikových resortních registrů, dodává rovněž inovativní spisovou službu pro správu a ukládání dokumentů a řešení pro agendu správy dopravních přestupků.

KADLEC – elektronika s. r. o.

KADLEC – elektronika s. r. o.

www.kadlecelektro.cz

Přízemí Stánek č. 48

O společnosti

Předmětem činnosti firmy je vývoj, výroba, realizace a servis vyvolávacích, poplatkových, rezervačních a zobrazovacích systémů a zařízení. Našimi hlavními produktovými liniemi jsou: Vyvolávací systémy – Vyvolávací zařízení – Číslicové, textové a grafické panely – Poplatkové automaty – Rezervační systémy – Inteligentní dotykové průmyslové displeje – Hodiny a jednotný čas – Zakázková a atypická zařízení

Královéhradecký kraj

Královéhradecký kraj

www.khk.cz

1. patro Stánek č. 32

O společnosti

Královéhradecký kraj leží v severovýchodní části České republiky. Území kraje je tvořeno pěti okresy – Hradec Králové, Jičín, Náchod, Rychnov nad Kněžnou a Trutnov. V Královéhradeckém kraji bylo k 1. 1. 2003 zřízeno 15 správních obvodů obcí s rozšířenou působností a 35 správních obvodů obcí s pověřeným úřadem. Rozlohou 4 759 km2 zaujímá Královéhradecký kraj šest procent rozlohy České republiky a řadí se na 9. místo v pořadí krajů. Ke 29. 9. 2023 měl Královéhradecký kraj celkem 555 267 obyvatel, což je 5,2 % celkového počtu obyvatel České republiky. Další webové stránky: www.datakhk.cz

MARBES CONSULTING s. r. o.

MARBES CONSULTING s. r. o.

www.marbes.cz

1. patro Stánek č. 29

O společnosti

Konzultační, vývojová a vzdělávací společnost působící v oblasti informačních technologií jako systémový integrátor a dodavatel SW řešení zejména pro státní správu a samosprávu.

MICROSOFT, s. r. o.

MICROSOFT, s. r. o.

www.microsoft.com

Přízemí Stánek č. 47

O společnosti

Microsoft je lídrem v oblasti digitální transformace s důrazem na cloudová řešení, umělou inteligenci a kybernetickou bezpečnost. Naší misí je poskytovat technologická řešení, která umožňují organizacím a jednotlivcům dosáhnout více ve světě plném digitálních výzev. Společnost Microsoft byla založena před více než 40 lety, v dubnu roku 1975, a česká pobočka zahájila svou činnost v roce 1992. V posledních letech se naše činnost zaměřuje na inovace v oblasti umělé inteligence, která hraje klíčovou roli v našich produktech a službách. Společenská odpovědnost Microsoftu je zaměřena na poskytování přístupu k moderním technologiím a znalostem pro ty, kteří je nejvíce potřebují, včetně lidí s různými znevýhodněními.

Ministerstvo pro místní rozvoj ČR

Ministerstvo pro místní rozvoj ČR

www.mmr.cz

1. patro Stánek č. 7
MONET+,a.s.

MONET+,a.s.

www.monetplus.cz

Přízemí Stánek č. 53

O společnosti

Jsme česká softwarová firma s 25letou tradicí. Našimi klienty jsou veřejné subjekty i soukromé firmy všech velikostí a oborů. Náš tým se skládá z téměř 300 odborníků z celé ČR. Vyvíjíme technologie a nástroje pro bezpečnou identitu a elektronické platby, elektronický podpis a systémy pro elektronizaci osobních dokladů. V rámci produktové platformy ProID dodáváme nástroje pro bezpečné dvoufaktorové přihlašování do firemních aplikací, počítačů a VPN. Naše řešení splňují kritéria Zákona o kybernetické bezpečnosti, evropské směrnice NIS 2 a eIDAS.

Národní úřad pro kybernetickou a informační bezpečnost

Národní úřad pro kybernetickou a informační bezpečnost

nukib.gov.cz/cs

Přízemí Stánek č. 54

O společnosti

Národní úřad pro kybernetickou a informační bezpečnost (NÚKIB) vznikl v roce 2017 vyčleněním z Národního bezpečnostního úřadu. Aktuálně zaměstnává téměř 400 lidí. Úřad se stará o kybernetickou bezpečnost České republiky, včetně ochrany utajovaných informací v oblasti informačních a komunikačních systémů a kryptografické ochrany. Má také na starosti problematiku veřejně regulované služby v rámci družicového systému Galileo.

OKsystem a.s.

OKsystem a.s.

www.oksystem.cz

1. patro Stánek č. 18

O společnosti

Přední česká softwarová společnost s mezinárodní působností, která už od roku 1990 drží krok s vývojem technologií a zaujímá významnou pozici na českém IT trhu. Vyvíjí software na zakázku pro firmy i do veřejné správy. Nabízí produkty a služby, mezi nejvýznamnější patří OKbase personální systém a Checkbot aplikace na monitoring průmyslových robotů. Pod hlavičkou OKškolení provozuje jedno z největších školicích center pro IT profesionály a vývojáře v ČR.

Operátor ICT, a.s.

Operátor ICT, a.s.

oict.cz

1. patro Stánek č. 15

O společnosti

Operátor ICT, a. s., je městskou akciovou společností, která pro Prahu zajištuje široké spektrum služeb v oblasti informačních a komunikačních technologií. Mezi její hlavní agendy patří řízení projektů Smart City, odborné poradenství a realizace ICT projektů pro Prahu, její městské části a další městské společnosti. Jejím cílem je usnadňovat a vylepšovat život v Praze za pomoci smysluplných a inovativních projektů, které hlavní město posouvají na úroveň vyspělé světové metropole. To vše s pomocí těch nejmodernějších nástrojů a technologií.

Oracle Czech

Oracle Czech

www.oracle.com/cz

1. patro Stánek č. 16

O společnosti

Společnost Oracle je technologická cloudová firma, která svým zákazníkům po celém světě poskytuje výpočetní infrastrukturu a software. Naše řešení jsou základem pro rychlejší inovace a efektivnější fungování moderních IT řešení. Oracle je také první (a jediná) firma na světě, která nabízí výkonnou autonomní databázovou platformu, která poskytuje prostředky pro bezpečné uložení a organizaci zákaznických dat a informací. Nástroje a řešení společnosti Oracle propojují po celém světě milióny lidí s daty a informacemi - od neziskových organizací a veřejné správy po komerční firmy všech velikostí.

POL POINT

POL POINT

Přízemí Stánek č. 49
Poradce podnikatele s. r. o.

Poradce podnikatele s. r. o.

www.ppvs.cz

1. patro Stánek č. 39

O společnosti

Poradce podnikatele pomáhá odborníkům, firmám a podnikatelům. Ukazuje spolehlivé zkratky a řešení v oblasti daní, účetnictví, mezd, personalistiky a veřejné správy již přes 30 let. Vnášíme jistotu a důvěru do Vašich pracovních rozhodnutí. Jsme autory portálů www.ppvs.cz a www.daneprolidi.cz. Vzděláváme zážitkem a přinášíme unikátní semináře a webináře pod značkami www.studiow.cz/ a www.notiavzdelavani.cz.

PREDNY SLM

PREDNY SLM

www.prednyslm.eu

1. patro Stánek č. 27

O společnosti

PREDNY SLM je největší a stabilní dodavatel licencí Microsoft z?volného trhu veřejnému sektoru v?ČR. Vykupujeme a dodáváme licence Microsoft z?multilicenčních enterprise kontraktů, které koncovým zákazníkům přináší stejná práva a úsporu až 80 % nákladů. Jako právníci dbáme na licenční podmínky, legislativu i judikaturu spojenou s převody licencí. Jako první společnosti se nám ve střední a východní Evropě povedlo projudikovat rovnocennost druhotných licencí s?těmi „novými“ u ÚOHS.

QCM , s. r. o.

QCM , s. r. o.

www.qcm.cz

1. patro Stánek č. 28

O společnosti

Společnost QCM je přední dodavatel systémů elektronické komunikace pro firmy i úřady. Zadavatelům veřejných zakázek z řad státní správy i samosprávy dodává elektronické nástroje E-ZAK a Portál pro vhodné uveřejnění. Portál Dodavatele slouží pro přístup ke všem VZ v ČR. Manažer veřejných zakázek poskytuje vedoucím pracovníkům informace o stavu a efektivitě jejich zakázek a nákupů. Díky vlastnímu formulářovému řešení E-forms se QCM podílí na realizaci a provozu nového Věstníku VZ. V neposlední řadě pak nabízí právní služby a vzdělávání v oblasti elektronizace zakázek a dalších zákonů.

QEX CZ, a.s.

QEX CZ, a.s.

1. patro Stánek č. 34
Software602 a.s.

Software602 a.s.

www.602.cz

1. patro Stánek č. 8

O společnosti

Jsme Software602. Pomáháme firmám i úřadům zbavit se papíru, zrychlit administrativu a přemýšlet digitálně. Díky našim řešením elektronických podpisů, archivace, schvalování požadavků nebo formulářovým technologiím nedělají lidé chyby, šetří čas i peníze. Máme 35 let zkušeností a spoustu energie uvádět na trh další inovace.

Státní pokladna Centrum sdílených služeb

Státní pokladna Centrum sdílených služeb

www.spcss.cz

1. patro Stánek č. 4

O společnosti

Poskytovatel ICT a cloudových služeb, včetně kybernetické bezpečnosti, pro státní správu.

STYRAX, a.s.

STYRAX, a.s.

www.styrax.cz/cz

1. patro Stánek č. 30

O společnosti

STYRAX, a.s. se orientuje především na vývoj a implementaci proprietárních informačních systémů a na poskytování konzultačních a analytických služeb. STYRAX úspěšně realizoval rozsáhlé projekty, zejména v oblasti finančního a kapitálového trhu v ČR i v zahraničí a také v oblasti zdravotnictví.

TOM – computer, s.r.o.

TOM – computer, s.r.o.

www.ides.cz

Přízemí Stánek č. 43
TRIADA spol. s r.o.

TRIADA spol. s r.o.

www.triada.cz

1. patro Stánek č. 40

O společnosti

Společnost TRIADA je dlouholetým významným partnerem v oblasti veřejné správy. Předně dodává ucelené informační systémy (IS MUNIS) kladoucí důraz na individuální potřeby zákazníka. Pořádá významné akce, jakými jsou např. renomovaná mezinárodní konference ISSS (největší svého druhu ve střední Evropě) nebo tradiční konference starostů a starostek Den malých obcí. V neposlední řadě provozuje internetový portál Deník veřejné správy – DVS.cz.

URBITECH s.r.o.

URBITECH s.r.o.

urbitech.cz

1. patro Stánek č. 21

O společnosti

Společnost URBITECH s.r.o. je inovativní IT firma spolupracující jak s veřejnou správou, tak i se soukromým sektorem, kterým navrhuje individuální software na míru. Tvoří individuální mobilní aplikace, chytrou aplikaci pro samosprávy (a jiné instituce) pod názvem ÚřadvMobilu/Hlášenírozhlasu.cz, kterou využívá přes 500 samospráv v ČR i na Slovensku. Společnost je odborníkem na web. stránky, rezervační systémy, komunikaci s občany, převod dokumentů do interaktivní podoby, informování o blokovém čištění ulic (Čištěníulic.cz) a jiné. Neváhejte nás oslovit a probrat možnosti inovací i pro Vás!

VERA, spol. s r.o.

VERA, spol. s r.o.

www.vera.cz

1. patro Stánek č. 11

O společnosti

Společnost VERA se od roku 1994 věnuje vývoji a implementaci informačních systémů pro veřejnou správu. Jednotný systém klientům zastřeší oblast ekonomiky, spisové služby, správních agend, manažerských nadstaveb, komunikaci s občanem (Portál občana), interní procesy úřadu, zpracování přestupků z kamerových systémů, řešení pro městskou policii a další. VERA poskytuje celou řadu služeb, které souvisí s využíváním softwaru a garantuje svým klientům vývoj v souladu s platnou legislativou. Je držitelem certifikátů ISO 9001:2015, ISO 27001:2013 a aktivním členem ICT UNIE.

VITA software, s.r.o.

VITA software, s.r.o.

www.vitasw.cz

1. patro Stánek č. 23

O společnosti

VITA je dodavatelem agendových informačních systémů pro stavební úřady, úřady územního plánování, silniční správní úřady, vodoprávní úřady, vyvlastňovací úřady, orgány na úseku ochrany památek, správní orgány řešící přestupky, životní prostředí, dopravní agendy, koordinované stanovisko, jednotné environmentální stanovisko a poskytování informací. Dodávaný software je integrován se spisovou službou, kancelářským systémem, ekonomickým systémem, geografickým informačním systémem, identity managementem, portálem občana i portálem úředníka. Samozřejmě je integrován s celostátními informačními systémy – ISZR, ISDS, ISKN, ISÚI, ISEP, CRVE, ČSÚ... VITA garantuje, že dodávaný software byl, je a bude v souladu s právními předpisy.

Waste Digital s.r.o.

Waste Digital s.r.o.

www.wastedigital.cz

1. patro Stánek č. 38
WEBHOUSE, s. r. o.

WEBHOUSE, s. r. o.

webhouse.cz

Přízemí Stánek č. 46

O společnosti

Tvoříme weby nejen pro veřejnou správu. Naše stránky jsou bezbariérově přístupné a splňují zákonné požadavky kladené na města a obce. Vyvíjíme redakční systém vismo Online s unikátním principem „Edituj, co vidíš“.

WEDOS Internet, a.s.

WEDOS Internet, a.s.

www.wedos.com/cs

1. patro Stánek č. 5

O společnosti

WEDOS je největším poskytovatelem webhostingových služeb v ČR. Přes jeho 2 privátní datacentra v Hluboké nad Vltavou teče přes 20?% českého internetu. Zaměřuje na poskytování spolehlivých a dostupných hostingových služeb, domén, virtuálních a dedikovaných serverů a nově zejména kyberbezpečnosti. Díky svému důrazu na certifikace, bezpečnost a rychlost je WEDOS vyhledávaným partnerem pro malé koncové zákazníky, podnikatele, podniky a také státní instituce. Inovativní přístup a neustálé investice do technologického vývoje umožňují WEDOS nabízet špičkové služby s ohledem na ekologii.

Zeměměřický úřad

Zeměměřický úřad

www.facebook.com/zememerickyurad

1. patro Stánek č. 1

O společnosti

Zeměměřický úřad je správním úřadem zeměměřictví s celostátní působností. Ve své odborné působnosti vykonává správu geodetických základů ČR, včetně ochrany státních geodetických bodových polí, spravuje státní mapové a tematické dílo, vykonává správu ZABAGED®, zabezpečuje správu geografického názvosloví, vede Ústřední archiv zeměměřictví a katastru a provádí zeměměřické činnosti. Webová stránka: geoportal.cuzk.cz

Generální partner

Česká spořitelna, a. s.

Hlavní partneři

Asseco Central Europe, a. s. CETIN Cisco Systems, s.r.o. Česká pošta Eviden ICZ, a. s. Microsoft Vita software s.r.o.

Ve spolupráci

Hradec Králové Kraj Vysočina Královéhradecký kraj Triada, spol. s r. o.