O konferenci

Renomovaná konference ISSS se zabývá digitalizací státní správy a samosprávy. Konference má dlouhou tradici – v roce 2024 oslaví 26. výročí. Koná se pravidelně každé jaro v Kongresovém centru Aldis v Hradci Králové a přivítá přes 1 800 účastníků a na 150 přednášejících. Program doplňuje výstava společností, jejichž služby či produkty souvisejí právě s digitalizací veřejné správy.

Letos konference připadá na 13. a 14. května 2024.

Mezi hlavní program konference ISSS obvykle patří prezentace a diskusní panely reflektující současný stav eGovernmentu nejen v České republice, problematiku elektronické identity a efektivní komunikace občanů s veřejnou správou či problémy v oblasti kybernetické bezpečnosti.

Účastníky zajímají také témata zahrnující implementaci nejnovějších technologií a trendů, další rozvoj potřebné infrastruktury, pokračování projektů v rámci smart cities a regionů, digitalizace specifických oblastí veřejné správy, jako je zdravotnictví, justice a mnoho dalšího. Součástí programu je také každoroční vyhlášení výsledků soutěží Zlatý erb a Český zavináč.

Mezi aktivními účastníky se pravidelně objevuje řada členů vlády, desítky senátorů a poslanců Parlamentu ČR, vedoucí státních organizací, hejtmani, starostové a další představitelé státní správy a samosprávy. Pravidelně se účastní i vzácní hosté ze zahraničí.

Generální partner

Česká spořitelna, a. s.

Hlavní partneři

Asseco Central Europe, a. s. CETIN Cisco Systems, s.r.o. Česká pošta Eviden ICZ, a. s. Microsoft Vita software s.r.o.

Ve spolupráci

Hradec Králové Kraj Vysočina Královéhradecký kraj Triada, spol. s r. o.