Na shledanou v Hradci Králové

V kongresovém centru Aldis začíná v pondělí 21. ročník konference ISSS/V4DIS zaměřené na reformu veřejné správy, rozvoj e-governmentu a informatizaci společnosti.

Během dvoudenního programu se odehraje zhruba 200 přednášek a diskusí a ve výstavní části se představí přes stovku dodavatelů technologií a služeb. První akce jsou na programu již v neděli odpoledne – seminář eGovernment 2018+ v prostorách Krajského úřadu Královéhradeckého kraje a večerní VIP setkání v Klicperově divadle. Konference se zúčastní řada osobností politického života a KC Aldis přivítá i řadu zahraničních hostů.

Oficiální záštity konferenci poskytli ministryně pro místní rozvoj ČR Klára Dostálová, ministr vnitra ČR Lubomír Metnar, hejtman Kraje Vysočina Jiří Běhounek a Asociace krajů ČR.

Mezi účastníky pondělního slavnostního zahájení nebude chybět ani eurokomisařka Věra Jourová, několik členů vlády v čele s premiérem Andrejem Babišem, velvyslanec Estonska Sten Schwede, poslanci a senátoři Parlamentu ČR, šéfové státních organizací, hejtmani, primátoři, členové delegací Slovenska a Polska a další osobnosti.